НАША ЕНЕРГІЯ ДАЄ ЛЮДЯМ СВІТЛО
Ми створили найбільшу в Україні електростанцію, яка використовує зелені технології. Наше обладнання дозволяє живити енергією будинки та підприємства, спалюючи продукти маслоекстракційного виробництва, які раніше забруднювали навколишнє середовище.
Наша діяльність
Електростанція розташована на території маслоекстракційного заводу, тому видобуває енергію передусім із соняшникових пелет. Вона задовольняє усі потреби виробництва, а залишки постачає державі.

Види біопалива, що використовує електростанція:

Соняшникові пелети
- біологічно чисте паливо. Вони є продуктом маслоекстракційного виробництва олії і шроту. Це найбільш вигідне та безпечне джерело електроенергії.
Екологічна безпека
Під час виробництва пелет не використовують хімічні речовини, які шкодять природі або людині.
Економічність
Вартість пелет невелика, порівняно з газом та іншими видами палива.
Зручність зберігання і транспортування
Пелети мають низьку біохімічну активність, тому не потребують особливих умов зберігання.
Прибутковість
Паливні гранули та брикети - пресовані вироби з продуктів виробництва лісопереробної промисловості та сільського господарства. Їх використання у енергетиці допомагає іншим галузям економіки зменшити вплив на екологію, а людям - отримати чисту і дешеву енергію.

У нашої країни величезний потенціал у галузі альтернативної енергетики. Ми розвиваємо його, адже це береже природу і дає доступ до безпечної енергії. У Фінляндії, Угорщині, Польщі та країнах Балтії отримання енергії з біопалива становить 95% від загального видобутку. Маємо надію, Україна стане лідером серед європейських країн!